Альбом Jay-Z – новина не абияка, з огляду на те, що інтернет-спільнота ще за місяць виявила ознаки його появи.
Цей рік ще на своєму екваторі, проте Джей вже запам’ятався публіці багатьма значними подіями. Звісно наймелодраматичніша з них – народження близнюків. На фоні сімейної трагедії минулих років,що у 2016-му набрала нового витку у своєму розвитку, ця подія набиває неабиякої фабули в контексті ще недописаної історії.

В цьому році Jay-Z, перший серед реперів, увійшов до Зала слави піснярів і заробив 200 лямів грошей на 10-річному котракті з Live Nation. А отже він перестрибнув Доктора Дре і став другим найбагатшим репером після Діді.

Альбом Jay-Z

444

4:44 передувала досить дивна рекламна кампанія з появою цифр на багатьох рекламних площинах Нью-Йорка і Лос-Анджелеса, а в онлайнових версіях припис Tidal (ведучим інвестором якого являється пан Картер) звісно наштовхував на думку про новий альбом.  Загалом це найкоротший альбом в дискографії репера. Він включає лише 10 композицій, загальним звучанням близько 40 хвилин. Серед гостей платівки Frank Ocean, Damian Marley і навіть мама JAY-Z Глория Картер.

Треклист:

1. Kill Jay Z
2. The Story of O.J.
3. Smile feat. Gloria Carter
4. Caught Their Eyes feat. Frank Ocean
5. 4:44
6. Family Feud
7. Bam feat. Damian Marley
8. Moonlight
9. Marcy Me
10. Legacy

You May Also Like
Більше

WAKA FLOCKA FLAME – FLOCKAVELI 1.5

Waka Flocka Flame слил в сеть Flockaveli 1,5, новый проект и предшественник  грядущего Flockaveli II.   Из именитых гостей можно заметить только Chaz…
Mozgi
Більше

Mozgi – “Bar”

Чуть больше двух месяцев назад Потап открыл собственный бар в центре Киева. Mozgi  – “Bar”  что-то смежное с…