Український реп з претензією. Альбом і кліп всередині

Нещодавно пройшов фінал RSB Gold Cup, в якому ТУР поступився Лєвому МС і це абсолютно нікчемна новина, з огляду на низький рівень учасників. Проте низький рівень батловика не ставить хрест на його хіп-хоп кар’єрі. І ость ТУР – живий тому приклад. Український реп – явище дискретного характеру. Тому у нас немає привілегії розкидатися не напрочуд чуудовим контентом.
Досить продуктивний виконавець, з огляду на те що його останній кліп вийшов зовсім нещодавно. І от сьогодні вже нова відеоработа з досить серйозним семантичним рядом. Але крім смислу відчутна потужне технічне підґрунтя. Треба зазначити, що потрібно неабиякий хист для створення композиції у фундаменті якої закладені не беззмістовні алітерації, а певний посил.

Дещо про аудіотворчість

Ремарка: на ютюб каналі Тура можна відшукати коротке відео зі студії, в якому чутно фрагмент сумісного трека з доволі неординарним персонажем батлової сцени СНГ, представницею 140 BPM CUP Mozee Montana. Це характеризую Артура як досить комунікативного репера, а з огляду на 2 кліпи за місяць, споДіванники (ті що сподіваються) українського репу можуть починати покладати надії на Тура, як на продуктивну одиницю вітчизняного хіп-хапу.

Проте

Тур, Український реп

Втім, тут ми маємо трошки згладити своє гостре зауваження, щодо рівня нещодавностворенної батлової площадки. RapSoxBattle генерує певну увагу до виконавців, наприклад Лоіка, Гіги і нашого сьогоднішнього героя. Це в свою чергу провокує їх на створення контенту. Для тура це мініальбом, створений з куплетів третього раунду вищезгаданого батлу на біти ТS.

Якщо років п’ять тому тому український реп слухати, м’яко кажучи, було нецікаво. Те що пропонують хлопці на сьогоднішній день вже можна обговорювати, розбирати і навіть іноді слухати.

You May Also Like

SNOOP DOGG – BADBADNOTGOOD

Инструментал старина Снуп, любитель фанка и сочных блантов, позаимствовал у канадских инструменталистов BADBADNOTGOOD