Діля та Фріл випустили нову пісню «Зоре моя»

Дещо призабутий Діля і молодий, але вже давнішній репер Freel порадували нас новою піснею «Зоре моя». Звісно ми всі добре пам’ятаємо (а хто ще занадто малий, то нехай знайомиться з крутим треком, що колись звучав рефреном з шлягером ТНМК “Вода”) I Will Fly, що зрештою на преріях українського Хапу того часу – неабияке явище.

А от Фріл, останнім часом, подався у, дещо, романтичну стихію. Його нещодавнє відео Кім Кі Дук, присвячене одвічній темі, а тепер «Зоре моя».

“…І поки вітер верби гне додолу, допоки стежка під ногами стелить шлях, я знаю – світиться вікно у мене вдома і там мене чекає та, яку я бачив сам у снах…”

Головне, щоб він врешті не начепив сорочку з розстібнутими верхніми ґудзиками і афішуватий золотий хрестик та не почав збирати Палац Україна. Хоча… нехай збирає!

Ну і ми звісно поржали з коменту Слєпакова на muzmapa.in.uaдо цього треку:
“…тысячи признаний в вечной любви застыли в мёртвой паузе, пока звучат последние фортепианные аккорды, а в небо взмывают десятки мятых китайских фонариков, которые сами по себе очень пожароопасны и вредят локальной экологии”.

А насамкінець, історія появи цього трека:
“Історія створення пісні така: Фріл написав перший куплет та приспів і надіслав їх Ділі. Через 20 хвилин Діля вже закінчив першу демку – почувши її, Фріл, зрозумів, що просто зобов’язаний зачитати другий куплет.
Записувати пісню вирішили у саундпродюсера Стаса Чорного, маючи надію, що він додасть сучасного звучання треку. Стас запропонував своє бачення (спершу це була просто пісня під фортепіано), додав біт, бас, і т.д.
Таким чином у пісні нібито поєднуються два стилі, два часи, дві школи української музики.”

You May Also Like

Wiz Khalifa – Cabin Fever 3

Wiz Khalifa, можно сказать, вернулся в игру… Не очень плодотворен был хип-хопер последнее время, ну относительно конечно же.  А если…
Сенс - Это ты

Сенс – Это ты

Харківський гурт Сенс випустив новий трек “Это ты”. Слухаємо: