Перше прослуховування: Твій Бог Сьогодні П‘яний “Грязна Дорога”

Нещодавно ми познайомились з новим українським колективом зі Львова Твій Бог Сьогодні П’яний і його відеоработою на трек “Рошенки”.

Першого лютого світ побачив дюбютний альбом  “Грязна Дорога”, який можна послухати на різних стрімінгових сервісах та на Ютюб:

Apple Music: https://apple.co/2WBjtd5
SoundCloud: https://bit.ly/2GcNbiE
Google Play Music: https://bit.ly/2RvE7ap
Spotify: https://spoti.fi/2t0QgdH
YouTube: https://bit.ly/2WB1jbo
Завантажити MP3: https://bit.ly/2WzUVB2

А ми починаємо прослуховування вже зараз.

 

Єдинство

Перше, що приємно вражає – крутий біт від RawHeatz. Ми вже давно примітили, що крутих бітмейкерів в Україні не бракує.

Щодо першого куплета (а відповідно МС) – тут все рівно, є декілька влучних моментів по тексту, проте сама подача досить одноманітна. А от другий куплет відразу вривається експресією на кшталт Слім Шедівських надривів (ну ви розумієте) і звучить це в купі з картавістю досить влучно і доречно, тож можна пробачити кінцівку куплету, яку вочевидь не дотиснули. А от рими на дієслова на початку куплету ми пробачити не зможемо, напевно.

Добре шо

“Добре шо” – сторітелінг з сексуальним підтекстом та претензією на гумор. У першому куплеті не дотягнули жоден з тих аспектів, але “інший формат” голосу додає МС балів. Тепер ми чуємо не зірваний крикливий флоу, а спокійний містичний стерео-голос. Другий куплет виявився кращим в плані флоу та влучних моментів у тексті (до популярного слова “панчі” ці фрагменти не дотягують).

Хлопцям досить непогано вдається створювати атмосферу для своїх композицій.

Кубік

Цей трек вийшов декілька днів тому. Досить непоганий біт і історія, проте не дуже переконливо звучить саме семанттичне розкриття контексту/

Рошенки

Ми вже з вами чули цей трек і навіть бачили відео до нього. Примітивний каламбур, але щось в ньому є. У інтро до треку вдалось лише слово “взяли?”, звучить якось награно і ми б прибрали цей кусок з тексту.

Похоронна Справа

Це треш в стилі Кровосток. Сюрреалістичні картинки вдаються хлопцям. На цей трек хочеться побачити відеоряд зі всім тим піздєцом і двома комічними афроукраїнцями у головній ролі.

Вольтенфребо

Якщо напружитись, то дуже цікаві картинки вимальовуються реперами у цьому треку. Але відсутність нормальних дверей для слухача у світ, який вони змальовують – недоробка колективу. Тут простежується навіть не гра слів, а гра образів і змістів. І вже вкотре відчувається одна спільна риса всих треків – невпевненість. Думається, що це особистісна риса, яка віддзеркалюється безпосередньо у текстах.

Районний СКІТ

Тупий скіт на екваторі. Вне контексту попередніх треків.

Міля

Якийсь гоп-реп. До самого кінця очікували якийсь переламний момент. Весела композиція про посиденьки і алкоголізм на районі. Ані фішки, ані моралі, ані якісного груву.

Харєво

Трек про зради, кохання, авантюри і справжню чоловічу дружбу. Біт, досить потужній, робить пів справи. На відміну від попереднього треку весь треш, що відбувається оправданий несподіваними несподіванками.

Грязна Дорога

Заголовний трек альбому – черговий калейдоскоп абсурдних сюжетів. Ось нарешті хлопці показали свої технічні вміння. Флоу – потужний.

Грязна Дорога СКІТ

))) Це крутий скіт

Спасіння

Біт для “спасіння” занадто крутий. Трек про любов до репу та небажання працювати… і про трах.

King’s Dead End Skit Outro

 

 

You May Also Like

G-EAZY – WHEN IT’S DARK OUT

Второй по счету альбом G-Eazy.  Список приложивших руку к 17 трекам альбома просто впечатляющий(Bebe Rexha, Big Sean, Chris Brown, E-40, Gizzle, GRACE, Kehlani,Keyshia Cole, IAMNOBODI, Marc E. Bassy, Quiñ, Starrah, Too Short and Tory…
Gucci Mane's "El Gato The Human Glacier"

Gucci Mane – El Gato The Human Glacier

Вже втретє в цьому році Гуччі Мейн випускає альбом. Послухати можна завдяки винахідливим користувачам та поціновувачам його творчості.…

«Баста 5» часть 2

Уже сейчас можно приобрести вторую часть Баста 5 1. Финальный матч (feat. Смоки Мо) 2. Виски и кокаин…

Syd (The Internet) – FIN

ЮПиДи: Слухайте Fin — Syd на Яндекс.Музиці Один из самых значительных релизов 2017 года для поп-индустрии от неординарной…