Розради Калі – цілком логічна і закономірна поява в Україні альбому такого формату. Війна, тотальна несправедливість, політична нестабільність, вічний сюр того що відбувається навколо. Безлад і свавілля правоохороних органів. Здавалось би, всі умови для розквіту соціально-політичного репу. Дивує те, що таких альбомів я можу назвати лише 2. Це і позаторішній альбом Ponomariovv “Двадцять два”.

Заїбало – трек-запит, таке собі запитання до українських реперів, які здається закрились в своїх бульбашках і створюють комфортне для своєї творчості мікросередовище. Це претензія, чому всі мовчать і не задають чітких конкретних і гострих питань до української влади. В цілому, Заїбало, як на мене, найсильніший трек альбому.

Взагалі рефреном крізь весь альбом проходить докір суспільству на аморфність і бездіяльність у багатьох питаннях, а надто питаннях війни на Донбасі. Навіть у треці-саморефлексії крізь власні відчуття автор розкриває своє нерозуміння і неприйняття того, що суспільство перестало гостро зважати на гострі політичні проблеми.

Альбом не витриманий в плані звучання. Таке враження, що це збірка треків під різні біти, єднає їх лише стабільний психологічний портрет репера, як затригерованого політичною ситуацією. В Заїбало приспів звучить просто лажово, варто було б його трохи підтюнити.

Гостьові куплети не вирішили жодної проблеми й здається мені, вони там є тому що “ну просто фітанули”.

Бакі Г’юберт дуже сильний текстовик і як правило, сильні текстовики погано звучать. І зведення і самі біти залишають бажати кращого. Тому, якщо ви не є поціновувачем рефлксій і соціально-політичних пісень, Розради Калі — не для вас.

Залишити відповідь
You May Also Like
Read More

Ґава – Записки Сходової Клітки

Для всіх почіновувачів вже застарілого формату реп-музики новий реліз від тернопільського репера Ґава. Деякі композиції напрочуд круті вийшли,…
Ритор-MAXIMUMTEXNO vol.2
Read More

Ритор-MAXIMUMTEXNO vol.2

Два місяці тому український репер Ритор опублікував першу частину MAXIMUMTEXNO. І матеріал вийшов досить якісний, сьогодні маємо другу…