Розради Калі – цілком логічна і закономірна поява в Україні альбому такого формату. Війна, тотальна несправедливість, політична нестабільність, вічний сюр того що відбувається навколо. Безлад і свавілля правоохороних органів. Здавалось би, всі умови для розквіту соціально-політичного репу. Дивує те, що таких альбомів я можу назвати лише 2. Це і позаторішній альбом Ponomariovv “Двадцять два”.

Заїбало – трек-запит, таке собі запитання до українських реперів, які здається закрились в своїх бульбашках і створюють комфортне для своєї творчості мікросередовище. Це претензія, чому всі мовчать і не задають чітких конкретних і гострих питань до української влади. В цілому, Заїбало, як на мене, найсильніший трек альбому.

Взагалі рефреном крізь весь альбом проходить докір суспільству на аморфність і бездіяльність у багатьох питаннях, а надто питаннях війни на Донбасі. Навіть у треці-саморефлексії крізь власні відчуття автор розкриває своє нерозуміння і неприйняття того, що суспільство перестало гостро зважати на гострі політичні проблеми.

Альбом не витриманий в плані звучання. Таке враження, що це збірка треків під різні біти, єднає їх лише стабільний психологічний портрет репера, як затригерованого політичною ситуацією. В Заїбало приспів звучить просто лажово, варто було б його трохи підтюнити.

Гостьові куплети не вирішили жодної проблеми й здається мені, вони там є тому що “ну просто фітанули”.

Бакі Г’юберт дуже сильний текстовик і як правило, сильні текстовики погано звучать. І зведення і самі біти залишають бажати кращого. Тому, якщо ви не є поціновувачем рефлксій і соціально-політичних пісень, Розради Калі — не для вас.

You May Also Like
Desiigner – Timmy Turner
Більше

Desiigner – Timmy Turner

Новый взрывной трек Timmy Turner от бруклинского рэпера Desiigner автора хита “Panda”.
Більше

Logic – Like Woah

Logic представил нам свой новый сингл. Стало известно, что 13 ноября увидит мир новый альбом “The Incredible True…
Більше

Aesop Rock – “The Impossible Kid”

Серьезный андеграунд из Бруклина. Один из первых исполнителей  альтернативного хип-хопа Aesop Rock, возвращается с новым альбомом после четырех летнего молчания. Для…
Сенс - Это ты
Більше

Сенс – Это ты

Харківський гурт Сенс випустив новий трек “Это ты”. Слухаємо: