Музика

Бакі Г’юберт – Розради Калі. Рецензія на альбом

Бакі Г’юберт – Розради Калі

Розради Калі – цілком логічна і закономірна поява в Україні альбому такого формату. Війна, тотальна несправедливість, політична нестабільність, вічний сюр того що відбувається навколо. Безлад і свавілля правоохороних органів. Здавалось би, всі умови для розквіту соціально-політичного репу. Дивує те, що таких альбомів я можу назвати лише 2. Це і позаторішній альбом Ponomariovv “Двадцять два”.

Заїбало – трек-запит, таке собі запитання до українських реперів, які здається закрились в своїх бульбашках і створюють комфортне для своєї творчості мікросередовище. Це претензія, чому всі мовчать і не задають чітких конкретних і гострих питань до української влади. В цілому, Заїбало, як на мене, найсильніший трек альбому.

Взагалі рефреном крізь весь альбом проходить докір суспільству на аморфність і бездіяльність у багатьох питаннях, а надто питаннях війни на Донбасі. Навіть у треці-саморефлексії крізь власні відчуття автор розкриває своє нерозуміння і неприйняття того, що суспільство перестало гостро зважати на гострі політичні проблеми.

Альбом не витриманий в плані звучання. Таке враження, що це збірка треків під різні біти, єднає їх лише стабільний психологічний портрет репера, як затригерованого політичною ситуацією. В Заїбало приспів звучить просто лажово, варто було б його трохи підтюнити.

Гостьові куплети не вирішили жодної проблеми й здається мені, вони там є тому що “ну просто фітанули”.

Бакі Г’юберт дуже сильний текстовик і як правило, сильні текстовики погано звучать. І зведення і самі біти залишають бажати кращого. Тому, якщо ви не є поціновувачем рефлксій і соціально-політичних пісень, Розради Калі — не для вас.

You may also like
МузикаАльбоми

The Alchemist - The Alchemist Sandwich

The Alchemist добре відомий фанатам репу випустив крутий реліз. Втім це реально…
Музика

Vendy Shmara - Барикади

Артист: Vendy Shmara Дата виходу: 24 серпня 2020 р. Слухати Play Play...
Музика

Новий трек SMLSKP & Колоритм – Ким Ми Були

Досить непогана колаборація на треку “Ким Ми Були” SMLSKP та Колоритму ….

Залишити відповідь